? Co to jest? - Słownik internetowy

Słownik internetowy
pojęcia, definicje, terminy...

Wyszukaj hasłoSpis alfabetyczny wszystkich pojęć

Dodaj stronę do ulubionych


 

 
Słownik internetowy
 
   

Co to jest Żegluga Gdańska?

Pojęcie Żeglugi Gdańskiej i dokładne informacje wyjaśniające ten termin. Definicja Żeglugi Gdańskiej napisana w sposób zrozumiały.

Żegluga Gdańska - największą firmą przewozową żegludze przybrzeżnej ze 100% kapitałem prywatnym, na ciągłości tradycji „białej floty” od 1946 roku. Oferuje międzynarodowe połączenia wodolotem z Elbląga, Krynicy morskiej i Fromborka do Kaliningradu oraz z Kołobrzegu, Darłowa i Ustki na Bornholm. W żegludze krajowej utrzymuje regularne połączenia po Zatoce Gdańskiej, Zalewie Wiślanym, a także rejsy spacerowe w Ustce i Łebie.

Oferowane są również rejsy wolnocłowe z Gdańska i Gdyni do Bałtijska oraz z Elbląga i Fromborka do Kaliningradu, w czasie których pasażerowie mogą korzystać z różnorodnych form rekreacji na morzu.

Żegluga Gdańska oferuje także wynajem swoich jednostek pływających do organizacji bankietów i przyjęć okolicznościowych. Dysponuje również własną bazą remontową przeznaczoną do obsługi jednostek pływających.

 

     
Najnowsze pojęcia
  anoreksja
biegunka
astma atopowa
białaczka
furunkuł
 

 

     
Losowe pojęcia
  SMD
alergia pokarmowa
bilans
dna moczanowa
denotacja
 

 

 

 

 
 

informacje

   

informacje o słowniku
współpraca i kontakt

 
   

Copyright © cotojest.info 2007
Wszelkie prawa zastrzeżone.

   
reklama  
     
   

Internetowy słownik w którym możesz znaleźć terminy, zagadnienia oraz definicje i pojęcia wyjaśnione w przystępny i jasny sposób.