? Co to jest? - Słownik internetowy

Słownik internetowy
pojęcia, definicje, terminy...

Wyszukaj hasłoSpis alfabetyczny wszystkich pojęć

Dodaj stronę do ulubionych


 

 
Słownik internetowy
 
   

Co to jest przeglądarka internetowa?

Pojęcie przeglądarki internetowej i dokładne informacje wyjaśniające ten termin. Definicja przeglądarki internetowej napisana w sposób zrozumiały.

przeglądarka internetowa - Przeglądarka internetowa to program przeznaczony specjalnie do posługiwania się narzędziem Internet i sprawnego poruszania się po wirtualnym świecie. Przeglądarka umożliwia wyświetlanie i przeglądanie stron internetowych, otwierania i pobierania plików multimedialnych, ale także komunikowanie się, robienie zakupów oraz daje nieokreślone możliwości zdobywania informacji i rozrywki.
Zazwyczaj wraz z kompletem instalacyjnym dołączonym do wybranej przeglądarki otrzymujemy dodatkowe narzędzia np. program do obsługi poczty elektronicznej lub korzystania z portali dyskusyjnych.

Wraz z postępem w dziedzinie środowiska internetowego udoskonalane są przeglądarki. Ich szata graficzna opracowywana jest tak, aby użytkownik – zwłaszcza ten mniej zaznajomiony z usługami sieciowymi mógł swobodnie poruszać się w sieci, duży nacisk stawiany jest także na użyteczność i użyteczność oferowanych rozwiązań.

W obecnych realiach i rozwoju przestępczości internetowej producenci przeglądarek oferują też coraz bezpieczniejsze rozwiązania, tak by wszystkie nasze dane, używane podczas zakupów lub korzystania z internetowych kont bankowych były bezpieczne i nikt nie uzyskał do nich dostępu.

 

     
Najnowsze pojęcia
  ból ucha
furunkuł
białaczka
biegunka
astma atopowa
 

 

     
Losowe pojęcia
  filia
pomnik przyrody
sublimacja
kontrola
rewaluacja
 

 

 

 

 
 

informacje

   

informacje o słowniku
współpraca i kontakt

 
   

Copyright © cotojest.info 2007
Wszelkie prawa zastrzeżone.

   
reklama  
     
   

Internetowy słownik w którym możesz znaleźć terminy, zagadnienia oraz definicje i pojęcia wyjaśnione w przystępny i jasny sposób.