? Co to jest? - Słownik internetowy

Słownik internetowy
pojęcia, definicje, terminy...

Wyszukaj hasłoSpis alfabetyczny wszystkich pojęć

Dodaj stronę do ulubionych


 

 
Słownik internetowy
 
   

Co to są funkcje pieniądza?

Pojęcie funkcji pieniądza i dokładne informacje wyjaśniające ten termin. Definicja funkcji pieniądza napisana w sposób zrozumiały.

funkcje pieniądza - w dzisiejszych czasach chyba nie ma na świecie człowieka, który wyobrażałby sobie życie bez pieniędzy. Pieniądze w obecnych czasach rządza wszystkimi gałęziami życia. Dlatego funkcje pieniądza są coraz to większe.

Oczywiście najważniejszą funkcją pieniądza jest możliwość rozliczania się pomiędzy poszczególnymi ludźmi. Ludzie już od zaranie dziejów doskonale zdawali sobie sprawę jak bardzo istotny jest system płatniczy. Wymienianie się towarami bardzo szybko zastąpiono płaceniem wpierw złotem a następnie pieniędzmi. Funkcje pieniądza są bardzo wielkie. Gdyż to właśnie dzięki pieniądzom jesteśmy w stanie kontrolować i rozwijać gospodarkę naszego kraju. Całe nasze życie opiera się na pieniądzu. Dlatego funkcje pieniądza w dzisiejszych czasach są tak ogromne, że nie wielu z nas zdaje sobie z tego sprawę. Dzięki nim możemy wszyscy bez najmniejszego problemu uprawiać nasze życie na naszym poziomie. Dlatego odpowiednia praca a co za tym idzie zarobek jest tak istotnym elementem naszego życia, bez którego nie będziemy mogli nic zdziałać. Niestety wszystko w dzisiejszych posiada swoją cenę, dlatego tylko zasobny portfel zagwarantuje nam życie na odpowiednim poziomie.

 

     
Najnowsze pojęcia
  anoreksja
biegunka
astma atopowa
białaczka
furunkuł
 

 

     
Losowe pojęcia
  przemysł
skrót
katalog
sen
rozporządzenie
 

 

 

 

 
 

informacje

   

informacje o słowniku
współpraca i kontakt

 
   

Copyright © cotojest.info 2007
Wszelkie prawa zastrzeżone.

   
reklama  
     
   

Internetowy słownik w którym możesz znaleźć terminy, zagadnienia oraz definicje i pojęcia wyjaśnione w przystępny i jasny sposób.